Zavřít reklamu

Nemůžete se dočkat na vypuštění nového operačního systému Android 9 Pie pro smartphony od Samsungu? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Od této události nás totiž dělí již jen dva měsíce. Jihokorejský gigant totiž na své vývojářské konferenci oznámil, že pro letošní vlajkové lodě vypustí Android 9 Pie již v lednu 2019. Další modely pak budou následovat v dalších týdnech a měsících. 

Ačkoliv jsme se oficiálního představení Androidu 9 Pie dočkali již před několika měsíci, Jihokorejci se odhodlají kvůli určitým úpravám cílených přesně na své telefony až v příštím roce. Uvolnění bude jako již tradičně předcházet několikatýdenní beta testování, které vypukne už tento měsíc. Do testování se však budou moci zpočátku zapojit jen uživatelé v USA, Jižní Koreji a Německu. V dalších zemích zahájí Samsung beta testování až později. Kde všude k tomu dojde však bohužel jasné není. 

Nový Android 9 Pie přinese na telefony a tablety od Samsungu spoustu velmi zajímavých novinek, přičemž tou nejvýraznější bude rozhodně noční režim, který obarví celé uživatelské prostředí do tmavých barev. Obecně se dá říci, že se v systému objeví mnoho designových změn, které by měly působit jednoduše a zároveň moderně. Na screenshoty toho, jak bude systém vypadat, se můžete podívat pod tímto odstavcem. 

how_to_install_android_9_pie_1600_thumb800

Dnes nejčtenější

.