Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Klasické zubní kartáčky se pomalu stávají minulostí a řada lidí si už dnes bez elektrického kartáčku nedokáže představit řádné čištění zubů. Co jít ale ještě o kus dál a pořídit si chytrý kartáček, který můžete spojit se smartphonem a prostřednictvím aplikace si zobrazit data o čištění zubů? Právě takový je Oclean SE od Xiaomi, který si dnes představíme.

Xiaomi Oclean SE je sonický elektrický zubní kartáček s řadou chytrých funkcí. Vyznačuje se nejenom voděodolností IPX7, ale také svým elegantním designem a spolu s dobíjecí krabičkou působí skutečně minimalisticky. Kartáček zvládá 40 000 otáček za minutu, podporuje 3 čistící režimy a 4 stupně čištění. Uvnitř pak disponuje 2600mAh baterií, která nabízí výdrž 60 dní a její opětovné dobití trvá skrze dodanou bezdrátovou nabíječku (pouzdro) celkem 6 hodin.

Nejzajímavější na celém kartáčku ale je, že je schopný se skrze Bluetooth 4.2 LE spárovat se smartphone a vy tak skrze aplikaci můžete kontrolovat data a zjistit, zda si správně čistíte zuby. Díky datům z aplikace a nylonovým štětinkám DuPont tak dosáhnete lepšího procesu čištění a tím pádem i zdravější chrupu.

Zboží se nachází v českém skladu (fast-23), tudíž poštovné skrze PPL vychází na pouhé 4 Kč a bude vám doručeno už do 2 pracovních dnů. Daň ani clo samozřejmě nebudete nuceni platit.

Xiaomi Oclean SE chytry zubni kartacek FB
Xiaomi Oclean SE chytry zubni kartacek FB

Související články

Dnes nejčtenější

.