Zavřít reklamu

Pokud se řadíte mezi sportovní fanoušky, určitě dobře víte, že byl Samsung v minulých letech partnerem mnoha důležitých sportovních podniků, přičemž tím nejdůležitějším byly bezesporu olympijské hry. A právě na těch se budou Jihokorejci podílet i v budoucnu. 

Zástupci Samsungu podepsali v úterý 4. prosince v Soulu se členy Mezinárodního olympijského výrobu smlouvy o prodloužení jejich partnerství a to o dlouhých 10 let. Samsung se tak stane sponzorem olympiád až do roku 2028, přičemž je už nyní pravděpodobné, že v tomto roce smlouvy opět prodlouží. Podporovatelem olympiády už je totiž těžko uvěřitelných 30 let. Vše začalo již v roce 1988, kdy se Samsung rozhodl olympijské hry ve své domovině podpořit coby menší partner, o deset let později se už řadil mezi partnery nejpodstatnější a toto postavení si hýčká až doposud. 

Takto vypadala edice pro paralympioniky: 

Krom technického zabezpečení akce připravuje vždy Samsung velmi pěkný bonus i pro sportovce, kteří se olympiády zúčastní. Tím jsou speciální edice jeho vlajkových smartphonů, jejichž design je přizpůsoben podle akce, kvůli které se Samsung sportovcům věnuje. Vzpomenout můžeme například na nádhernou bílou edici modelů Galaxy Note8 pro zimní olympioniky. 

olympiada

Související články

Dnes nejčtenější

.