Zavřít reklamu

Přestože ještě přesné datum představení nových vlajkových lodí pro letošní rok Samsung ještě neoznámil, na světlo světa se dostává každým dnem spousta velmi zajímavých informací, které detaily o těchto modelech poodhalují. Po nedávném úniku reálné fotografie či spoustě spekulací okolo fotoaparátů se konečně dozvídáme zajímavé detaily i o kapacitách baterií. 

Přestože si loňské modely na špatnou výdrž baterie rozhodně stěžovat nemohou, mnoho jejich majitelů by několika hodinami bezstarostného používání navíc rozhodně nepohrdlo. Přesně ti tak budou letošními smartphony potěšeni. Podle spolehlivého leakera IceUniverse se totiž dočkáme baterií s kapacitou 3100, 3500 a 4000 mAh.

Nejnižší kapacitu baterie dostane model nejlevnější, kterým bude Galaxy S10 Lite. I přesto však bude jeho baterie o 100 mAh větší než ta, kterou Samsung vloni vložil do Galaxy S9. Ten totiž disponoval “jen” 3000 mAh baterií, za což si od některých uživatelů vysloužil kritiku.

Co se týče standardní verze nové vlajkové lodi, tedy modelu Galaxy S10, ta se má pochlubit 3500 mAh baterií, díky které by se měl telefon dostat zhruba na výdrž loňského Galaxy S9+, který disponoval též 3500 mAh. Největší model Galaxy S10+ pak nabídne velmi velkou 4000 mAh, kterou skryje do těla s displejem 6,4”. 

DwE-2YVV4AEmUX3.jpg-large

Minimálně podle kapacit baterií se tedy můžeme těšit na opravdové “držáky”, které se hned tak vybít nepodaří – tím spíš, když krom baterie dostanou i nový velmi úsporný procesor a skvěle optimalizovaný systém. Na přesnější informace o výdrži si však budeme muset počkat až do oficiálního představení. 

The-Galaxy-S10-will-have-a-different-display-hole-due-to-its-two-selfie-cameras

Související články

Dnes nejčtenější

.