Zavřít reklamu

Koncem minulého týdne začala v médiích i na sociálních sítích kolovat zpráva s datem letošního Unpacked eventu, na kterém má společnost Samsung odhalit své nové produkty. Akce se bude konat 11. února v San Franciscu. Tento termín původně unikl neoficiální cestou, tento týden ho ale společnost Samsung potvrdila. Zveřejněna byla také videopozvánka, která do jisté míry naznačuje, na které produkty bychom se na Unpacked mohli těšit.

Podle dostupných zpráv představí Samsung na letošním Unpacked možná hned několik vlajkových lodí mezi svými smartphony. Jednat by se mohlo nejen o Samsung Galaxy S11 či Samsung Galaxy S20, ale především o zcela nový skládací smartphone. Ten by měl mít podle všeho ohebnou „véčkovou“ konstrukci, kterou se kdysi pyšnila například Motorola Razr. Podle některých zdrojů této možnosti napovídají i tvary, které můžeme vidět ve zmíněném videu – obdélník a čtverec, nahrazující v logu Galaxy písmena „A“. Zatímco obdélník údajně symbolizuje skládací smartphone v otevřeném stavu, čtverec by mohl být symbolem tvaru zadního fotoaparátu smartphonu. Stejně tak je ale pravděpodobné, že zmíněné tvary symbolizují něco zcela jiného, a mohou souviset například s novými funkcemi chystaných smartphonů řady Galaxy S.

Smartphony, představené na letošní akci Unpacked, by se měly vyznačovat 5G konektivitou, novými funkcemi i výrazně vylepšenými fotoaparáty. Společnosti Samsung se na trhu (nejen) se smartphony v loňském roce dařilo relativně dobře, a analytici jí i na letošní rok předpovídají další vzestup. Úspěch by mohl zaznamenat nejen zmíněný nový skládací smartphone, ale také smartphony s 5G konektivitou. O novinkách z Unpacked vás samozřejmě budeme informovat.

Samsung Unpacked 2020 pozvanka

Dnes nejčtenější

.