Zavřít reklamu

Akce Unpacked, na které společnost Samsung představí své novinky pro první část letošního roku, se koná v San Franciscu již toto úterý. O tom, jaké produkty se na Unpacked představí, si již můžeme udělat poměrně jasnou představu. Očekává se například příchod smartphonů produktové řady Galaxy S20, představení skládací novinky od Samsungu nebo třeba nové Galaxy Buds+. V dnešním článku přinášíme shrnutí toho, co by Unpacked mohla přinést.

Samsung Galaxy S20

Podle dostupných zpráv představí Samsung letos trojici modelů produktové řady Galaxy S20. Dočkat bychom se měli modelu Galaxy S20, Galaxy S20 Plus a high-endový Galaxy S20 Ultra, který s největší pravděpodobností poslouží jako náhrada Galaxy S10 5G z loňského roku. Znamená to také, že Samsung nejspíš přeskočí řadu Galaxy S11. „Nízkorozpočtové“ varianty Galaxy S20 ve stylu S10E se na Unpacked nejspíš nedočkáme – Samsung podle všeho namísto ní nasadil již počátkem roku S10 Lite a Note 10 Lite. Nové modely nabídnou podporu 5G sítí a měly by být osazeny procesorem Qualcomm Snapdragon 865. Na mezinárodní trhy by pak Samsung mohl vypustit smartphony s procesorem Exynos 990, opatřené jak 4G , tak i 5G modemem.

Galaxy Z Flip

Kromě smartphonů klasické konstrukce představí společnost Samsung také svou skládací novinku s názvem Galaxy Z Flip. Na rozdíl od loňského Galaxy Fold bude Galaxy Z Flip připomínat spíše klasická skládací „véčka“ – nejčastěji je přirovnáván k Motorole Razr. Nezmění se ale jen podoba skládacího smartphonu – ke změně by mělo dojít i v oblasti displeje, který by tentokrát měl být krytý vrstvou ultratenkého skla. Jeho úhlopříčka by podle dostupných zpráv měla činit 6,7 palce, poměr stran pak 22:9. Galaxy Z Flip by měl být vybaven procesorem Snapdragon 855 Plus, 8GB RAM a 256GB úložiště.

Galaxy Buds+

Další novinkou, kterou by měl Samsung na svém Unpacked představit, jsou sluchátka Galaxy Buds+. Nejnovější verze bezdrátových sluchátek od Samsungu by se po designové stránce měla podobat současným Galaxy Buds, nabídnout by ale měla o poznání delší výdrž baterie (až jedenáct hodin) a disponovat by měla také vylepšenou kvalitou zvuku. O ceně zatím nejsou známy žádné bližší podrobnosti, podle některých zpráv by se ale Galaxy Buds+ mohla stát bezplatnou součástí předobjednávek smartphonu Galaxy S20 Plus.

Samsung Unpacked 2020 pozvanka

Dnes nejčtenější

.