Zavřít reklamu

Pokud se řadíte mezi pravidelné čtenáře našich magazínů, pravděpodobně jste již někdy zaznamenali naše Apple fórum a Apple bazar. Tyto dvě nedílné součásti magazínu Letem světem Applem si velice brzy našly své místo a nyní se těší návštěvnosti v řádech tisíců uživatelů denně.

Apple fórum

Společnost Apple si za roky své existence dokázala vytvořit obrovskou komunitu lidí, kteří spolu častokrát debatují nad různými tématy a taktéž se mezi sebou radí se svými problémy, které je sužují při práci s jejich jablečnými zařízeními. V těchto obou případech je nezbytně nutné, aby dané téma či dotaz šel dostatečně vidět a nestal se tak přehlédnutelným. Z tohoto důvodu sdílíme všechny vlákna z fóra i na hlavní stránce magazínu Letem světem Applem, který dle statistik denně navštíví až desetitisíce unikátních uživatelů.

Důraz taktéž klademe na samotné kategorie, které mohou značně pomoci návštěvníkům v orientaci na fóru samotném. Z tohoto důvodu jsme zavedli kategorii pro každý produkt či skupinu, která s Applem souvisí, což značně usnadňuje zmiňovanou orientaci. Tyto kategorie jsme však obohatili o dvě další, které odkazují na poslední příspěvky a doposud nezodpovězené dotazy.

Jak jste již pravděpodobně zvyknutí z ostatních služeb a webů, všude se musíte zaregistrovat. To nám však připadá poměrně otravné, speciálně v případě, kdy má někdo v plánu položit pouze jednoduchý dotaz či někomu odpovědět. V takové situaci ho může nutnost registrace dokonce až odradit, a proto jsme ji dali kompletně pryč – stejně jako u diskuzí pod našimi články. Jestliže si však přejedete nechávat zasílat notifikace na mail v případě, kdy někdo odpoví na váš dotaz, nebo se chcete stát pravidelným přispěvatelem našeho fóra, nic vám v tomto případě v registraci bránit nebude.

LsA fórum

Apple bazar

Jablečné produkty se oproti konkurenci pyšní nejen svými funkcemi či operačními systémy, ale hlavně svou dlouholetou životností. Z tohoto důvodu se nemusíme vůbec trápit například s koupí dvě generace starého iPhonu, jelikož u něj máme zajištěno, že se o něj sám Apple ještě pár let postará pomocí svých aktualizací.

Při kupování použitého produktu je však velice důležitá bezpečnost kupujícího, kterou se snažíme zajistit pomocí kompletního filtrování IP adres, které jsou odkazují na lokalitu mimo ČR/SK a sousední státy. Tímto krokem jsme dokázali zajistit, že se na našem Apple bazaru již neobjevují podvodné inzeráty z pochybných zemí. Samotnou IP adresu jsme schopni odfiltrovat i v případě, kdy cizinec využívá službu VPN, čímž se tito lidé častokrát snaží obejít naše zabezpečení. Vždy je však bezpečnější, pokud si vyhlédnete inzerát z vašeho regionu, u kterého není problém se domluvit na osobním předání. Jelikož se na našem bazaru nachází tisíce inzerátů, rozhodně nebude problém nalézt takový, který je vašemu bydlišti relativně blízko.

Naprostou novinkou samotného bazaru je poté speciální sekce „pro sběratele,“ ve které, jak již název napovídá, naleznete historické jablečné kousky. Zde můžete nalézt vskutku zajímavé kousky, které vám kupříkladu ve vaší sbírce doposud chybí.

LsA-bazar

LsA bazar

Dnes nejčtenější

.