Zavřít reklamu

Svoje tipy a rady k užívání mobilních telefonů už nemusíte neustále probírat jen se svými přáteli. Samsung vás nyní propojí s ostatními uživateli, které skutečně zajímá to stejné, co vás.

Nové místo pro diskuze na různorodá témata nabídl Samsung majitelům svých zařízení letos na jaře, kdy spustil platformu Samsung Community. V diskusních fórech mohou uživatelé debatovat o nejrůznějších tématech, které ve spojitosti se svými mobilními telefony právě řeší nebo se o ně zajímají. Díky přehledným vláknům tak mohou snadno získat odpovědi na otázky, které už v minulosti řešili ostatní, ať už se to týká nových telefonů Galaxy S9 a S9+, asistenta Bixby nebo operačního systému.

Vedle stávající produktové podpory tak Samsung se svou Community platformou nabízí svým uživatelům a fanouškům další místo, kde se snadno dostanou k požadovaným informacím a radám.

Uživatelé zde rychle najdou požadované informace v přehledném uspořádání podle konkrétních produktů, například u telefonů Galaxy S9 a S9+ můžete diskutovat o užívání fotoaparátu, aplikacích i o operačním systému.

Kromě sdílení svých zkušeností zde Samsung fanouškům nabízí i informace o nových produktech včetně kategorie s videi, kde se můžete podívat na nejnovější technologie a na nejrůznější videonávody.

Pro nejaktivnější členy Samsung Community je navíc připravena spousta výhod, kdy kromě slevy na produkty Samsung můžete dostat i dárky v podobě příslušenství a o nových produktech se dozvíte dříve než ostatní. Také se můžete zúčastnit nejrůznějších školení nebo se dokonce podívat na zahraniční veletrhy jako VIP host.

Do budoucna Samsung plánuje rozšíření o možnost psát si v rámci Samsung Community svůj vlastní blog.

Více informací si najdete na www.samsungcommunity.cz, nebo se rovnou zapojte do diskuze!

samsungmagazine_640x259px DexPad
Samsung Community FB

Související články

Dnes nejčtenější

.