Zavřít reklamu

Od akce Unpacked, na které společnost Samsung slavnostně odhalí své nové produkty pro první polovinu letošního roku, nás dělí již jen pouhé dva týdny. S jistotou víme, že Samsung na Unpacked představí trojici modelů smartphonů své produktové řady Galaxy S20 spolu s ohebným Galaxy Z Flip. Nyní se proslýchá, že by Samsung měl k dražším modelům dokonce přibalovat sluchátka Galaxy Buds+.

Tato zpráva sice není oficiální, pochází ale od relativně spolehlivého zdroje, kterým je známý leaker Evan Blass. Ten na svém Twitteru tento týden zveřejnil údajnou propagační fotografii, na které můžeme vidět smartphony Samsung Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra spolu s textem, že uživatelé, kteří si tyto modely předobjednají, k nim zároveň získají také sluchátka Galaxy Buds+. Pokud tomu skutečně tak bude, podle údajné reklamní fotografie se sluchátek Galaxy Buds+ majitelé základního modelu Galaxy S20 nedočkají, a pro zájemce o koupi některého ze dvou dražších modelů bude tato opravdu výhodná nabídka platit nejspíš pouze dočasně.

Společnost Samsung ve vybraných regionech přibalovala v loňském roce svá sluchátka Galaxy Buds ke smartphonům Galaxy S10 a Galaxy S10+, je tedy pravděpodobné, že tento krok zopakuje také letos. Spekulace o tomto marketingovém tahu ale vyvrací Max Weinbach, který je – podobně jako zmíněný Evan Blass – velmi důvěryhodným leakerem. Podle něj se Galaxy S20 Ultra bude prodávat pouze s USB-C sluchátky a zákazníci dále v krabici najdou také 25W nabíječku.

Zdroj obrázků v galerii: GSMArena, Android Authority

Samsung Galaxy S20Plus S20 Ultra Galaxy Buds Plus nabidka

Dnes nejčtenější

.