Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nastala ideální doba na nákup fitness náramku. Nejenom že s příchodem letních měsíců se přímo nabízí si monitorovat zvýšenou pohybovou aktivitu, ale právě teď máte možnost pořídit si chytrý náramek Samsung za nejlepší cenu. Mobil Pohotovost totiž pořádně zlevnila Galaxy Fit a Galaxy Fit e. Speciální ceny ale platí pouze do neděle.

Oba náramky jsou voděodolné, umí zobrazovat notifikace z telefonu a měřit tep, kroky, spálené kalorie i monitorovat spánek. Samozřejmostí je také to, že je spárujete jak s Androidem, tak s iOS. Dražší Galaxy Fit má navíc tu schopnost, že stejně jako Apple Watch dokáže podle pohybu sám rozpoznat cvičení. Také nabízí o poznání kvalitnější displej, větší baterii spolu s dokovací stanicí pro nabíjení a především lepší zpracování z prémiovějších materiálů.

Galaxy Fit je teď během víkendu zlevněný na 1 990 Kč (původně 2 690 korun). Galaxy Fit e pořídíte dokonce jen za 590 Kč (původně 990 korun), což je aktuálně vůbec nejnižší cena na českém trhu. Mějte ale na paměti, že akce platí jen do nedělní půlnoci.

Samsung Galaxy Fit

Dnes nejčtenější

.