Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nákupy Ona Dnes míří do finále. Už jen do nedělní půlnoci můžete u Mobil Pohotovosti pořídit vybrané telefony, chytré hodinky, sluchátka, reproduktory, elektrokoloběžky a další příslušenství o 20 % levněji. Stačí jen v košíku zadat kód ODMP2020 a sleva je vaše.

Slevový kód se vztahuje na více než stovku příslušenství. Levněji si můžete pořídit například i bezdrátová sluchátka Honor Magic Earbuds, která teď vychází na 2 232 Kč (běžně 2 790 korun). Ta i navzdory nízké ceně nabízí celou řadu nadstandardních funkcí. Nechybí jim totiž aktivní potlačení okolního hluku, režim propustnosti, voděodolnost, dotykové ovládání, rychlé párování a také kvalitní zvukovou reprodukci.

Pokud ale pokukujete spíše po náhlavních bezdrátových sluchátkách a zároveň chcete ušetřit, pak vám jistě padnou do oka Niceboy HIVE. Za cenu 622 Kč (běžně 777 korun) nabízí výdrž až 13 hodin, skvělý zvuk s technologií MaxxBass, kvalitní zpracování, ovládání přímo na sluchátkách i mikrofony pro hands-free hovory.

V případě značky Niceboy se slevový kód vztahuje také na bezdrátový reproduktor RAZE 2 vertigo, který je teď k mání za 1 192 Kč (běžně 1 490 korun). Jedná se o voděodolný reproduktor se silným zvukem a až 10hodinovou výdrží. Nabízí i připojení přes kabel a díky integrovaným mikrofonům s ním můžete snadno provádět telefonní hovory.

Dnes nejčtenější

.