Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Je tu neděle a s ní i klasická slevová akce, kterou si pro vás týden co týden připravujeme ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost. Tentokrát jsme si pro vás připravili chytré lokalizátory, které můžete díky slevovému kódu findmylost získat za bezkonkurenční cenu.

Peněženka FIXED Smile Wallet se smart trackerem

Máte problém se zapomínáním peněženky či snad strach, že vám jí někdo odcizí? Pak by se vám mohla líbit kožená ručně šitá peněženka pocházející z Prostějova s názvem FIXED Smile Wallet. Ta je totiž vybavena lokalizátorem Smile Motion, díky kterému o ní budete mít vždy perfektní přehled. Peněženka lze totiž jednoduše propojit s mobilní aplikací z dílny FIXED, ve které si můžete prohlédnout například její současnou polohu v případě, že je připojena k telefonu, či poslední zaznamenanou polohu po odpojení. Lokalizátor disponuje pohybovým senzorem, který lze jednoduše přes aplikaci nastavit tak, aby vás i při sebemenším pohybu informoval zvukem a notifikacemi na telefon. Upozornění na telefon však lze velmi snadno nastavit například i pro zamezení zapomenutí peněženky doma, kdy vás po opuštění vámi vymezeného prostoru aplikace jednoduše upozorní na to, že vám peněženka chybí. Zkrátka velmi užitečná věc. 

Peněženka FIXED Smile Wallet s trackerem můžete zakoupit v hnědé, černé a červené barevné variantě. Její standardní cena je 999 korun, avšak díky slevovému kódu findmylost jí můžete v jakékoliv barevné variantě získat jen za 699 korun – tedy se 30% slevou. 

Smart tracker FIXED Smile Key Finder

Sledování polohy peněženky přes aplikaci vás neláká, ale přesto byste podobnou vychytávky u nějaké jiné věci jako například klíčů, kufru, tašky či čehokoliv podobného? Pak by vás mohl zaujmout smart tracker FIXED Smile Key Finder. Ten funguje prakticky stejně jako tracker v peněžence, díky čemuž budete mít o všem, k čemu bude připojen, dokonalý přehled. Osobně tracker používám již zhruba třičtvrtě roku a musím říci, že funguje skutečně skvěle. Rozpoznávání pohybu zvládá bravurně, stejně jako zasílání notifikací o odpojení či připojení v případě, že se od něj vzdálím více, než kolik mám nastaveno. Jedná se tedy též o velmi dobrého parťáka, který vás nenechá při zapomínání věcí ve štychu. Více si o něm můžete přečíst v naší starší recenzi. 

Smart tracker FIXED Smile Key Finder můžete zakoupit v šedé, červené, růžové, černé, modré a zelené barvě. Jeho cena je standardně 499 korun, avšak díky slevovému kódu findmylost jej můžete v jakékoliv barevné variantě získat jen za 349 korun – tedy se 30% slevou.

Dnes nejčtenější

.