Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytré hodinky Amazfit GTS, fitness náramek Mi Band 4 a smartphone Redmi Note 8T. Všechny zmíněné produkty od Xiaomi nyní na Mobil Pohotovosti pořídíte o poznání levněji. Sleva až 20 % platí jen do konce tohoto týdne.

Amazfit GTS od Xiaomi jsou jedny z nejhezčích chytrých hodinek za super cenu. Na Mobil Pohotovosti jsou aktuálně k dostání za 3 290 Kč (původně 3 990 korun) a nabízí nejenom skutečně povedený design v čele se čtvercovým AMOLED displejem, ale také celou řadu funkcí jako monitoring spánku, sledování trasy pomocí GPS a Glonass nebo detekci arytmie. Za zmínku stojí také výdrž baterie, která v základní režimu dosahuje až na 46 dní.

1520_794_Amazfit_GTS

Xiaomi Mi Band 4 je pravděpodobně tím nejoblíbenějším fitness náramkem na trhu. Dáno je to nabídkou spousty chytrých funkcí a skvělou výdrží v kombinaci s nízkou cenou. Ta je nyní ještě nižší – Mi Band 4 do konce týdne koupíte za 790 Kč (původně 1 290 korun).

Na závěr je zde Xiaomi Redmi Note 8T, jehož cena klesla na minimum. Populární smartphone teď u Mobil Pohotovosti pořídíte jen za 3 990 Kč (původně 4 990 korun). Telefon je poháněn osmijádrovým Snapdragonem 665, kterému sekundují 3 GB RAM. Vpředu se vyjímá 6,3palcový Full HD+ displej a záda zdobí čtverný fotoaparát, kde hlavní snímač čítá rozlišení 48 Mpx. Potenciální zájemce potěší i baterie s kapacitou 4 000 mAh a podpora 18W rychlého nabíjení.

Dnes nejčtenější

.