Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Sháníte líbivý bezdrátový reproduktor s parádním zvukem, který budete moci využívat jak v interiéru, tak v exteriéru? Pak pro vás máme tip na jeden skutečně kvalitní. Řeč je konkrétně o modelu RAZE 3 Guru z dílny Niceboy, který všemi výše zmíněnými vlastnostmi oplývá. Co vše tedy nabízí?

Přestože se jedná o relativně malý reproduktor designově podobný HomePodu od Applu, díky výkonu 24W dokáže ozvučit opravdu velké prostory. Skvělá je i jeho výdrž, která dosahuje desíti hodin při poslechu na standardní hlasitost. Co se týče odolnosti, reproduktor disponuje krytím IP67, díky čemuž se ho nemusíte bát vzít jak do prašného prostředí, tak i k vodě. Potěší u něj ale třeba i speciální Magic Button, kterým zaktivujete extra basový režim – tedy samozřejmě v případě, že jste příznivci silných basů a ty standardní vám nestačí. Třešničkou na dortu je pak podpora přehrávání z dalších médií přes USB či AUX nebo funkce powerbanky, díky které jste schopni dobít svůj vybitý smartphone přes reproduktor s ním propojený kabelem.

Běžná cena reproduktoru Niceboy RAZE 3 Guru je 1999 korun, díky slevě jej však můžete nyní získat za pouhých 1499 korun. Pokud tedy hledáte opravdu skvělý reproduktor za dobrou cenu, už hledat nemusíte

Dnes nejčtenější

.