Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká parádního lokalizátoru Chipolo ONE. Slevu získáte po zadání slevového kódu tfchipolo do pole pro slevový kód. Ale pozor, platnost kódu je omezena na 10 využití. Nakupovat je tedy třeba rychle.

70957-1

Chipolo ONE vytrhne trn z paty všem uživatelům, kteří mají problém se ztrácením či zapomínáním věcí. Jedná se totiž o všestranný lokalizátor, který lze jednoduše připevnit takřka k čemukoliv a následně přes něj sledovat polohu daného předmětu přes mobilní aplikaci. Kromě toho je ale gadget schopný dokonce i pomáhat při focení selfie fotek, jelikož jej lze využít jakožto bluetooth selfie spoušť. Jeho design je přitom naprosto nenápadný, díky čemuž nebude působit jako pěst na oko prakticky na ničem.

Běžná cena lokalizátoru je 690 korun, díky slevovému kódu tfchipolo jej však můžete získat jen za 552 korun a to ve všech jeho barvách.

Dnes nejčtenější

.