Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká trojice elektrokoloběžek od Xiaomi. Slevu získáte po zadání slevového kódu elkolobezka1000 do pole pro slevový kód. Ale pozor, platnost kódu je omezena na 5 využití. Nakupovat je tedy třeba rychle.

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

Koloběžka Electric Scooter Essential lze označit za základní model z dílny Xiaomi. To se však na jejích vlastnostech prakticky vůbec nepodepisuje, jelikož jsou více než zajímavé. Přestože váží pouhých 12 kilogramů, dokáže vás dovézt až do vzdálenosti 20 km a to i při rychlosti 20 km/h. Koloběžka je vyrobena z letecké hliníkové slitiny a nabízí třeba i LED displej, tempomat či E-ABS brzdový systém na předním kole. Nosnost koloběžky je velmi slušných 100 kg.

Běžná cena koloběžky Electric Scooter Esential je 10990 korun, díky slevovému kódu elkolobezka1000 ji však můžete získat za 9990 korun.

xiaomi esential

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

Rádi byste trochu něco “divočejšího”, avšak stále cenově dostupného? Pak sáhněte po modelu Mi Electric Scooter 1S. Ten sice váží jen o půl kilogramu více než předešlý model, avšak nabízí dojezd 30 km a maximální rychlost 30 km/h. Těšit se u něj též můžete na displej, E-ABS na předním kole či tělo z letecké hliníkové oceli, ale také třeba na duální brzdový systém, díky kterému bude brzdění na prakticky jakémkoliv terénu úplná hračka.

Běžná cena koloběžky Electric Scooter 1S je 13990 korun, díky slevovému kódu elkolobezka1000 ji však můžete získat za 12990 korun.

xiaomi 1S

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Jde vám primárně o co největší dojezd, ale oceníte i slušný výkon motoru? Ideální volbou je Mi Electric Scooter Pro 2. Ten totiž nabízí při váze 14,2 kilogramu parádní dojezd 45 kilometrů a výkon motoru 300 W. Jinak u něj potěší věci, kterými se chlubí i předešlé dva modely – tedy jak displej, tak E-ABS či duální brzdný systém, tak i tempomat nebo odolné tělo z letecké hliníkové slitiny. Zkrátka a dobře, jeho koupě špatnou volbou nebude.

Běžná cena koloběžky Electric Scooter Pro je 16990 korun, díky slevovému kódu elkolobezka1000 ji však můžete získat za 15990 korun.

xiaomi pro

Dnes nejčtenější

.