Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká parádních sluchátek z dílny Jabra. Slevu získáte po zadání slevového kódu jabra20 do pole pro slevový kód.

Jabra Elite 75t

Jako první tu máme bezdrátová sluchátka Jabra Elita 75t. Ta lze získat ve zlatobéžové, titanově černé a černé barevné variantě. Jedná se o true wireless špuntová sluchátka, která zaujmou jak svým designem, tak především perfektním zvukem či parádní výdrží baterie. Ta dosahuje úctyhodných 7,5 hodin nebo 28 hodin při kombinaci s nabíjecím pouzdrem. To lze zakoupit ve dvou variantách – konkrétně s podporou bezdrátového nabíjení a bez něj.

Běžná cena sluchátek Jabra Elite 75t s klasickým nabíjecím pouzdrem je 4688 korun, díky slevovému kódu jabra20 je však můžete získat jen za 3750 korun.

Běžná cena sluchátek Jabra Elita 75t s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem je 5190 korun, díky slevovému kódu jabra20 je však můžete získat jen za 4152 korun.

1

Jabra Elite Active 75t

Pokud se vám předešlá sluchátka líbí, ale potřebovali byste, aby byla odolná, máme pro vás dobrou zprávu. Jabra totiž tentýž model vyrábí i ve verzi Active, která disponuje odolností podle normy IP57 – sluchátka by tedy měla vydržet ponoření do jednoho metru hloubky vody po dobu třiceti minut. Jedná se tedy o skutečně slušně odolná sluchátka. Zakoupit je lze jak ve verzi s klasickým nabíjecím pouzdrem, tak i s pouzdrem bezdrátovým. Sluchátka jsou dostupná v celé řadě barevných variant – konkrétně v šedé, černé, červené, modré a tyrkysové.

Běžná cena sluchátek Jabra Elite Active 75t s klasickým nabíjecím pouzdrem je 5190 korun, díky slevovému kódu jabra20 je však získáte za 4152 korun

Běžná cena sluchátek Jabra Elite Active 75t s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem je 5690 korun, díky slevovému kódu jabra20 je však získáte za 4552 korun.

1

Dnes nejčtenější

.