Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokukujete po bezdrátových sluchátkách AirPods Pro, rádi byste je měli za příznivou cenu a zároveň si je zakoupili u ověřeného prodejce? Pak pro vás máme velmi dobrou zprávu. Na Alze totiž spadla cena AirPods Pro na 6490 korun, což je podstatně méně, než kolik si na svém eshopu účtuje Apple. Ten je totiž prodává stále za 7290 korun.

AirPods Pro si svou premiéru odbyly na podzim loňského roku a takřka okamžitě se staly celosvětovým hitem. I přes vyšší cenu jsou uživateli vykupovány ve velkém, jelikož nabízí velmi dobrý zvuk, kvalitní potlačení okolního hluku intuitivní ovladatelností a samozřejmě i perfektní spoluprací mezi jablečnými produkty. Potěší ale i minimalistický design či dlouhá výdrž baterie. Zkrátka povedený kus technologie, který zaujme na první dobrou.

AirPods-Pro-1536x1152

Jak již bylo zmíněno výše, běžná cena sluchátek je u Applu 7290 korun a na Alze pak 6990 korun. Díky slevě je však můžete nyní získat za příjemných 6490 korun. Jedná se tedy o opravdu hezkou slevu, která zájemce o tato sluchátka zaručeně potěší.

Dnes nejčtenější

.