Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Špičkové Huwei Watch GT 2 Pro míří na český trh. U Mobil Pohotovosti už je možné si nové chytré hodinky z dílny čínského giganta výhodně předobjednat. Kromě překvapivě nižší ceny na vás v rámci předobjednávek čekají bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 3i v hodnotě 2 790 Kč, která k hodinkám dostanete jako dárek.

Huawei Watch GT 2 Pro jsou jako stvořené pro náročnější uživatele. Hodinky lákají na prémiové materiály – titanové tělo, safírové sklo a keramická záda – a také na celou řadu funkcí. Nechybí jim vylepšený senzor srdečního tepu, schopnost analyzovat spánek, monitorovat hladinu stresu a dokonce i zjišťovat okysličení krve. Na výběr máte více než 100 sportovních režimů a ve výbavě je také GPS, vylepšená odolnost do 5ATM, bezdrátové nabíjení a především pak 14denní výdrž baterie.

S bezdrátovými sluchátky FreeBuds 3i, která dostanete zdarma, budou Watch GT 2 Pro tvořit ideální pár. Do hodinek si totiž můžete nahrát hudbu a poslouchat ji v bezdrátových sluchátkách, aniž byste u sebe museli mít smartphone. A navíc s Watch GT 2 Pro můžete také volat, takže se sluchátky budou hovory ještě pohodlnější.

Při koupi Huwei Watch GT 2 Pro si můžete vybrat z verzí Sport a Classic, které se liší materiálem a barvou řemínku. Cena hodinek je v případě obou verzi totožná a činí 7 990 Kč. Speciální nabídka v rámci předobjednávek je platná do 4. října, následující den se Watch GT 2 Pro začínají prodávat.

1520_794_Huawei_Watch_GT_2_Pro

Dnes nejčtenější

.