Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Příznivci chytrých domácností, zbystřete. Náš partner Mobil Pohotovost totiž spustil velmi zajímavou slevovou akci Tesla Week, která se – jak již její název napovídá – točí kolem slev na chytré produkty z dílny společnosti Tesla. A jelikož jsou slevy opravdu příjemné, byl by hřích vám o nich nedat vědět.

Do slevy v rámci Tesla Weeku se dostaly konkrétně dvě čističky vzduchu lišící se od sebe jen velikostí a filtračním výkonem, dvě termostatické hlavice na radiátory a jedna IP kamerka. Všechny tyto produkty lze ovládat jednoduše přes aplikaci Tesla Smart, která je k dispozici v češtině a která je svým uživatelským prostředím opravdu povedená, takže se jejího používání nemusíte absolutně obávat. U všech produktů navíc potěší líbivý design, který dodá vašemu interiéru solidní šmrnc.

Čistička vzduchu Tesla

Slevy na produkty jsou v různé výši, přičemž ta nejzajímavější – konkrétně 24% – padla na jednu z čističek vzduchu. I ostatní slevy jsou však více než zajímavé a rozhodně si proto zaslouží vaší pozornost.

Zlevněné produkty Tesla v rámci Tesla Week naleznete zde

Dnes nejčtenější

.