Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Chytrá rychlovarná konvice Niceboy ION SmartKettle s elegantním designem se bude vyjímat nejen v klasické kuchyni, ale i v moderním interiéru. S mobilní aplikací Niceboy ION získává konvice další funkce pro pohodlnější dálkové ovládání. S vysokým výkonem a chytrými funkcemi vodu nejen rychle ohřeje, ale umí i ohřev na různé teploty a jejich udržení. Bezpečnostní pojistky a kvalitní materiály zajistí dlouhou životnost a bezstarostné používání.

Šikovná rychlovarná konvice s mobilní aplikací

S mobilní aplikací Niceboy ION můžete pohodlně ovládat nejen chytrou konvici SmartKettle, ale rovnou všechny produkty chytré domácnosti řady ION. S mobilní aplikací si chytrou konvici Niceboy ION SmartKettle můžete například na dálku zapnout a ohřát vodu na teplotu, jakou si přejete. Nebo si svůj každodenní rituál můžete zautomatizovat: v aplikaci si nastavíte, aby konvice začala vařit vodu v určitý čas nebo se každé ráno zapnula současně s budíkem.

Přednastavené teploty pro horký čaj i kaši pro miminko

Používání chytré konvice Niceboy ION SmartKettle nemůže být jednodušší a uspokojí milovníky horké kávy, zeleného čaje i rodiče malých dětí. Vysoký příkon 1850 wattů je dost na to, aby konvice ION SmartKettle dokázala uvařit plnou kapacitu (1,7 litru) v rekordním čase. Navíc si lze nastavit jednu z pěti nabízených teplot podle potřeby v rozmezí 40 až 100 °C. Vodu si můžete na požadovanou teplotu jednoduše ohřát, nebo ji převařit při 100 stupních a pak nechat zchladnout třeba na 40 °C. Vodu umí ION SmartKettle v požadované teplotě i udržet, a to až po dobu 6 hodin.

Niceboy ION SmartKettle 1

Bezpečnostní pojistky a kvalitní materiály

Niceboy ION SmartKettle je bezpečný domácí spotřebič, vybavený hned několika šikovnými pojistkami. Díky té první se konvice hned vypne, jakmile se voda uvaří, není třeba ji hlídat. Další pojistkou je ochrana proti varu naprázdno. Vnitřní část konvice je vyrobena kompletně z kvalitní nerezové oceli 304. Tento materiál se vyznačuje vysokou odolností proti korozi a zápachu, snadným čištěním a celkově vysokou životností. Navíc je konvice ION SmartKettle vybavena dvouplášťovým povrchem, který zajistí, že je povrch konvice vždy bezpečný na dotyk, ať už je teplota vody v konvici jakákoliv.

Souhrn klíčových vlastností:

 • Mobilní aplikace Niceboy ION
 • Nastavení přesné teploty a denních rutin s mobilní aplikací
 • Objem 1,7 litru
 • Rychlý var díky výkonu 1850W
 • Udržení teploty po dobu až 6 hodin
 • Přivedení k varu a chladnutí na požadovanou teplotu
 • Předdefinované režimy varu přímo na konvici (40°C – 100°C)
 • LED indikátor stavu ohřevu
 • Dvojitá vrstva stěn proti popálení
 • Vnitřní část konvice z nerez oceli
 • Ochrana proti varu naprázdno 

Chytrou rychlovarnou konvici ION SmartKettle pořídíte za 1690 Kč zde

Dnes nejčtenější

.