Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V Česku se dnes začal prodávat nový Vivo V23 5G – unikátní smartphone, jenž se chlubí speciální zadní stranou, která při dopadu slunečního svitu mění barvu. Navíc k němu nyní jako dárek dostanete bezdrátová sluchátka vivo TWS 2e. U Mobil Pohotovosti na vás k telefonu zdarma čeká také prodloužená 3letá záruka.

Prémiový design i slušná výbava

Nový Vivo V23 je opravdu unikátní telefon. Kromě slušné výbavy a velmi povedeného designu kombinující kov a sklo nabízí ještě speciální záda, která při dopadu UV záření během několika sekund změní barvu ze zlaté do modro-zelené. Fantazii se přitom meze nekladou, takže díky paměťovému efektu si na záda můžete nechat obtisknout různé obrazce. Po pár minutách se barva zad vrátí zpět do zlatého odstínu.

Vivo_V23_zmena_barvy

Novinka ale zaujme také 50Mpx duálním předním fotoaparátem s dvoutónovým reflektorem a zadním 64Mpx fotoaparátem se třemi objektivy. Ve výbavě nechybí ani 90Hz AMOLED displej s integrovanou čtečkou otisků prstů, chvályhodných 12GB RAM, podpora 5G sítí nebo rychlé 44W nabíjení.

Sluchátka k telefonu zdarma

Vivo V23 5G je dostupný buďto ve speciální Sunshine Gold edici měnící barvu nebo v konzervativní Stardust Blackvariantě. Cena za 12GB/256GB model je stanovena na 11 999 Kč. Pokud si Vivo V23 5G stihnete pořídit do 18. dubna, získáte k němu jako dárek sluchátka vivo TWS 2e v hodnotě 1 499 Kč. U Mobil Pohotovosti můžete navíc počítat se zárukou na 3 roky a také s výhodnou obměnou telefonu skrze službu Koupíš, Prodáš.

1520_794_Vivo_V23_5G

Dnes nejčtenější

.