Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Společnost Western Digital, dodavatel ukládacích technologií a poskytovatel řešení s vedoucím postavením v odvětví, oznámila nové partnerství se společností Epic Games a Nintendo a přináší první, oficiálně licencovanou paměťovou kartu Fortnite® SanDisk® microSDXC™ pro Nintendo Switch™.

Exklusivní karta se značkou Fortnite je navržena tak, aby poskytla hráčům konzistentní a spolehlivé úložiště, kdykoli se dají do hraní hry Fortnite, bez ohledu na to, jakým způsobem hrají. Karta byla také testována a schválena pro použití u všech verzí Nintendo Switch. Na kartu je poskytována omezená doživotní záruka pro klid na duši všech hráčů, kteří přebírají velení ve hře.

Provedení karet je inspirováno epickými a legendárními postavami Skull Trooper (128 GB*) a Cuddle Team Leader (256 GB*), design karet připomíná vzácné a oblíbené outfity hry. Jako bonus, fanoušci, kteří zakoupí kartu, obdrží kód pro limitovanou grafiku Angular Flow Wrap2 a ohromí své spoluhráče.

„Epic Games jsou vedoucí společností a inovátorem v odvětví her a mají stovky milionů fanoušků po celém světě,“ říká Susan Park, viceprezidentka pro zákaznická řešení společnosti Western Digital a dodává: „Jsme nadšeni, že můžeme uzavřít partnerství s Epic Games a Nintendo, a napomoci fanouškům hry posunout herní zážitky na vyšší úroveň. Proto přinášíme komunitě hráčů Fortnite speciálně navrženou paměťovou kartu.“

Lifestyle-MicroSDXC-For-Nintendo-Switch-Fortnite.128GB.SkullTrooper.LR

Doporučená koncová cena pro paměťovou kartu SanDisk microSDXC pro Nintendo Switch je 759 Kč (128 GB*) a 1 329 Kč (256 GB*). Uvedené paměťové karty jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů a také přímo v internetovém obchodě Western Digital online store.

Partnerství bylo realizováno ve spolupráci se společností IMG, výhradní agenturou značky Fortnite pro licencování spotřebitelských produktů.

Dnes nejčtenější

.