Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Hledáte kvalitní kryt pro váš smartphone a rádi byste jej ozdobili vlastním designem? V takovém případě by vám rozhodně neměla uniknout nabídka oblíbeného obchodu iSaprio.cz, kde takovýto kryt pořídíte za pouhých pár korun. Jednoduše jen stačí vybrat značku a model vašeho telefonu, následně přímo do webu nahrát požadovaný design, případně jej upravit, a máte hotovo. Následně už na vás bude čekat vytříbený ochranný kryt, který ponese přesně takový design, jaký jste si přáli.

iphone prislusenstvi kryt unsplash

V nabídce iSaprio.cz navíc najdete množství dalších stylových krytů s již hotovým designem. Pokud tedy nepotřebujete nutně vlastní motiv, stačí si vybrat z rozsáhlé nabídky svého favorita. Stejně tak jsou k dostání i kryty pro tablety. Všechny tyto položky mají společnou jednu poměrně zásadní věc – jsou k dostání za zcela bezkonkurenční ceny. Aby toho nebylo málo, tak si zároveň můžete přijít na kvalitní příslušenství s až 40% slevami. Nabízí se kabely a adaptéry, doplňky do auta, držáky myGrip či PopSocket, tvrzená skla a mnoho dalších.

Při příležitosti současně probíhající akce si navíc můžete přijít na váš vysněný kryt se zvýhodněnou dopravou. Pokud v objednávce jako způsob doručení zvolíte Zásilkovnu, zaplatíte za něj pouhých 39 korun! S nákupem ale rozhodně neotálejte. Tato akce totiž platí pouze do dnešní půlnoci.

Prozkoumejte nabídku iSaprio.cz zde

Dnes nejčtenější

.