Zavřít reklamu

Tento týden odstartoval prodej novinek z očekávané řady vlajkových telefonů Samsung Galaxy S23. Dánský výrobce PanzerGlass™ je již na všechny nové modely připraven a nabízí inovovanou, a ještě odolnější nabídku produktů v čele s tvrzenými skly s podporou ultrazvukové čtečky otisků prstů v displeji, maximálně odolným krytem HardCase a skly Camera Protector pro ochranu zadních fotoaparátů.

Tvrzená skla nebyla ještě nikdy odolnější

Nová tvrzená skla PanzerGlass™ pro řadu Samsung Galaxy S23 přinášejí značně vyšší odolnost a spadají do kategorie Diamond Strenght. To znamená, že jsou třikrát tvrzená a ochrání telefon při pádech až z 2,5 metrů nebo snesou zátěž 20 kg na svých okrajích. Zároveň skla plně podporují ultrazvukovou čtečku otisků prstů v displeji telefonu a jsou taktéž potažena speciální antibakteriální úpravou. Uživatel se tak nemusí obávat, že by aplikací skla ztratil možnost pohodlně odemknout telefon nebo nemohl potvrdit platbu v bankovní aplikaci. Pro správnou a rychlou funkčnost čtečky otisků prstů je potřeba dodržet výrobcem doporučený postup instalace skla, a to včetně kalibrace otisků. Skla pro modely S23 a S23+ disponují celoplošným lepením, které zajišťuje 100% funkčnost i kompatibilitu bez viditelného „silikonového puntíku“ v displeji. Ochranná skla pro S23 Ultra mají kvůli zahnutému displeji okrajové lepení a nechybí jim ani plná podpora S Pen.

Maximálně ochranní a nechá plně vyniknout design telefonu

Kryt PanzerGlass™ HardCase pro řadu Samsung Galaxy S23 přináší kombinaci maximální ochrany a zároveň nechá vyniknout jedinečný design telefonu. Díky trojnásobné certifikaci Military Standard telefon uchrání i při pádu z výšky 3,6 metrů. Kryt je tvořen z pevných křišťálově průhledných zad a měkkého TPU rámečku, čímž je zabráněno nevzhlednému žloutnutí. Povrch krytu je navíc potažen speciální antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu.

Ochraňte oči vašeho telefonu

Novinkou pro telefony Samsung jsou tvrzená skla PanzerGlass™ Camera Protector pro zadní čočky fotoaparátu.Aplikace Camera Protector skla eliminuje nechtěná poškození čoček při neopatrném položení telefonu na jakýkoliv povrch. Skla perfektně padnou a nehrozí tak žádné zkreslení výsledných fotografií.

Nové ochranné příslušenství PanzerGlass™ pro řadu Samsung Galaxy S23 je již v prodeji na MP.cz či Alza.cz či v prodejnách Samsung, O2, T-Mobile a NOCO. Kompletní informace o produktech PanzerGlass lze nově najít taktéž na našich oficiálních českých stránkách ochrandisplej.cz.

Doporučené prodejní ceny zmíněných produktů v závislosti na jejich provedení:

  • Od 899 CZK – Ultra-Wide-Fit tvrzené sklo (S23 a S23+ celoplošné lepení, S23 Ultra okrajové lepení a plná podpora S Pen)
  • Od 399 CZK – Camera Protector tvrzené sklo – sklo na zadní čočky fotoaparátu
  • Od 699 CZK – Kryt HardCase (3x Military Standard)

Dnes nejčtenější

.