Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Levnější vlajkový Samsung ve fanouškovské edici je tady. V Česku dnes odstartovaly předobjednávky očekávaného Samsungu Galaxy S23 FE. Zaujme nejenom výbavou, ale také cenou, kterou si navíc hned při startu předprodeje můžete snížit až o 3 500 Kč. Jedině u Mobil Pohotovosti pak k telefonu získáte zdarma záruku 3 roky a můžete si novinku pořídit za pouhých 222 Kč měsíčně.

Displej a foťák vlajkovky, ale za nižší cenu

Nový Galaxy S23 FE designově i parametrově vychází z nejnovějších vlajkovek Samsungu, zároveň však navazuje na svého populárního předchůdce. S vlajkovými modely sdílí to nejdůležitější – špičkový 120Hz AMOLED 2X displej a stejně kvalitní 50Mpx hlavní fotoaparát. Je tak ideální pro všechny, pro které je opravdu kvalitní fotoaparát u smartphonu prioritou, ale nechtějí utrácet desítky tisíc za vlajkový telefon. Kromě zmíněného nechybí ve výbavě ani větší 4500mAh baterie s podporou rychlého nabíjení, bezdrátové nabíjení či nejvyšší voděodolnost IP68.

Samsung_Galaxy_S23_FE_camera

V prvních dnech nejlevnější

V předprodeji je Samsung Galaxy S23 FE nejvýhodnější, cenu totiž v prvních dnech snížíte na 13 990 Kč(běžně 16 990 Kč), a to díky cashbacku až 3 500 Kč. Nejvýhodněji ale novinku předobjednáte u Mobil Pohotovosti, jedině tam totiž získáte k telefonu zcela zdarma prodlouženou 3letou záruku, tedy dárek v hodnotě několika tisíc. Prodeje startují 11. prosince, tudíž vám telefon bez problému dorazí do Vánoc.

Galaxy S23 FE za 222 Kč měsíčně

U Mobil Pohotovosti také můžete nový Galaxy S23 FE pořídit za pouhých 222 Kč x 26 měsíců, což je absolutně nejnižší splátka na trhu. Na tak nízkou měsíční cenu se dostanete díky revoluční službě Dopředný výkup, která na českém trhu nemá konkurenci. Cena je počítána při přechodu z loňského modelu, ale prodat samozřejmě můžete jakýkoli model, a vlastně i jaký jakýkoli telefon, tablet, notebook, chytré hodinky jiné značky nebo dokonce herní konzoli.

1520_794_Samsung_Galaxy_S23_FE

Dnes nejčtenější

.