Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Na český a slovenský trh vstupuje stylový výrobce Bluetooth reproduktorů UB+, který s sebou přináší řadu prvotřídních kousků! Společnost se specializuje na výrobu parádních modelů s originálním designem a excelentním zvukovým projevem.

UB+ S1 Circle - kompaktní BT reproduktor - 3

Klíčové vlastnosti reproduktorů UB+:

  • Bezdrátové připojení: UB+ reproduktory umožňují snadné bezdrátové připojení k zařízením, jako jsou chytré telefony, tablety, notebooky a TV, pomocí Bluetooth technologie. To umožňuje snadné přehrávání hudby bez potřeby dalších kabelů kdykoliv a kdekoliv.
  • Kvalita zvuku: Reproduktory jsou navrženy s důrazem na kvalitu zvuku a využívají vysoce kvalitní komponenty. Díky tomu nabízejí vynikající zvukový zážitek s plným a bohatým zvukem.
  • Design: Moderní a stylový design, který se hodí do každého interiéru. Přesně takto by je šlo v rychlosti opsat. Jsou k dispozici v několika barvách a velikostech, aby vyhovovaly různým vkusům a potřebám.
  • Přenosné: UB+ reproduktory jsou přenosné a snadno transportovatelné. Některé modely jsou velmi kompaktní, což umožňuje snadné přenášení reproduktorů s sebou kamkoliv a kdykoliv!
  • Baterie: Samozřejmě nechybí ani integrovaná baterie. Ta umožňuje až několik hodin nepřetržitého přehrávání hudby na jedno nabití, díky čemuž si oblíbenou hudbu můžete dopřát prakticky kdekoliv, bez nutnosti napájení ze sítě.
  • Jednoduché ovládání: Klíčovou roli hraje i jednoduché ovládání, které umožňuje snadné nastavení hlasitosti, vypnutí a přehrávání hudby. Některé modely mají dokonce vestavěný mikrofon. Reproduktory lze s takovou použít i jako handsfree při telefonování.

Nejvyšší model dB1 doubleBASS v sobě kombinuje nejnovější patentované technologie výrobce, naprosto špičkový zvukový projev a moderní design. Reproduktor lze ovládat prostřednictvím aplikace či tlačítek, balení disponuje už v základu stylovými hliníkovými podstavci

Kompaktní, ale extrémně výkonný model S1 Circle je nejnovějším přírůstkem do portfolia. Reproduktor představuje nejnovější trend ve světě přenosného audia. Tedy moderní design, možnost přenášení a nekompromisní kvalitu zvuku!

Prozkoumejte nabídku stylových reproduktorů UB+ zde

Dnes nejčtenější

.