Zavřít reklamu

Komerční sdělení: 3D tisk nemusí být vůbec drahou záležitostí – tedy pokud víte, kde nakupovat. Například Gearberry má nyní velmi zajímavou akci v rámci kampaně Zpět do školy, díky které můžete 3D minitiskárnu sehnat za naprosto neuvěřitelnou cenu. Nejedná se přitom o žádné ořezávátko. Easythreed k7 totiž nabízí opravdu skvělé technické specifikace a zároveň je naprosto ideální pro děti či začátečníky ve 3D tisku.

Jednoduchá na používání

Ať už jste úplný začátečník s 3D tiskem či chcete potěšit tiskárnou své dítě, můžete si být jistí tím, že snadno pochopí, jak jí používat. Naprosto jednoduchost však absolutně neubírá na kvalitě tisku, která je díky přesnosti 0,1 mm velmi dobrá. Jedná se tedy o skvělé zařízení podporující zájem dětí o technologie, které rozvíjejí jejich prostorovou představivost. Jediným drobným háčkem je to, že tato mini 3D tiskárna nemá možnost obnovení tisku po výpadku proudu; místo toho začne tisknout od začátku.

Bezpečné uchycení, ale také uklizení

Aby bylo využívání této 3D tiskárny co možná nejbezpečnější a zvládli jej tedy bez obav jak začátečníci, tak i děti, je tento model vybaven speciálními elastickými přísavkami, které se přichytí k podložce a tiskárně zajistí, že z ní nespadne. Jakmile má pak uživatel hotovo, přísavky jednoduše odepne a tiskárnu může po jejím vychladnutí sklidit.

Tichost na prvním místě

Jedním z hlavních neduhů velkých 3D tiskáren je to, že jsou poměrně dost hlučné a tedy člověka při tisku ruší. To ale případ této minitiskárny rozhodně není. Její tvůrci totiž vyvinuli velmi tichy řadiš TMC2209, díky kterému je tisk jednak plynulý a rychlý, ale taktéž velmi tichý a uživatele tedy neruší ani v případě, že zrovna pracuje či relaxuje blízko tiskárny. Bez jakékoliv nadsázky se tedy dá říci, že  je tato minitiskárna v tomto směru unikátem.

Snadné odstranění výtisků

Dalším benefitem této tiskárny je jednoduché odstranění hotových výtisků. Tisk jako takový je prováděn na speciální podložku z karborundového skla, které jej skvěle zafixuje, avšak ze kterého lze výtisky po vychladnutí velmi snadno odstranit. A jelikož má podložka dlouhou životnost, bude vám sloužit po dobu spousty výtisků.

Bezpečné, ale hlavně velmi rychlé nahřátí

Časy ucpaných trysek filamentem jsou ty tam! Tato minitiskárna totiž využívá nejnovější technologii extrudéru, která prakticky eliminuje problémy jako jsou třeba právě ucpané trysky, nedostatečný výtlak filamentu a tak podobně. Výrobci použili u této tiskárny konkrétně profesionální celokovovou trysku s průměrem 0,4 mm, který se dokáže nažhavit na potřebnou teplotu za pouhé 3 minuty. Velkým pozitivem je pak to, že je tryska, ale i její nahřívací mechanismus dobře chráněn, takže se nemusíte bát toho, že byste se o tyto prvky popálili.

Snadné ovládání díky dotykovému displeji

Aby bylo ovládání této tiskárny co možná nejpříjemnější, je dodávána s 4,3“ LCD dotykovým displejem, který nabízí velmi solidní podání barev. Díky tomuto prvku je tak ovladatelnost tiskárny naprostá hračka, jelikož si přes něj lze nastavit nepřeberné množství nejrůznějších možností. Co se pak týče zdroje tisku, k tiskárně lze připojit USB a tedy i celý počítač, nebo můžete v kombinaci s ní využívat klasické microSD karty. 

Perfektní cena

Běžná cena tiskárny Easythreed k7 je 89 dolarů, díky slevovému kód GB20off ji však můžete získat za pouhopouhých 69 dolarů, tedy v přepočtu necelých 1500 Kč. Tiskárna vám navíc dorazí v horizontu jednotek dnů z evropského skladu.

Dnes nejčtenější

.