Zavřít reklamu

Praha 6. ledna 2014 – Samsung, přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence, představuje na veletrhu spotřební elektroniky CES 2014 v Las Vegas řadu nových velkoformátových displejů (LFD) určených pro firemní zákazníky. Stánek společnosti Samsung nabízí různá virtuální prostředí, která přibližují výhody displejů v každém z nich. „Ráj hotelů” nabídne videostěnu pro hotelová lobby, TV řešení do hotelových pokojů a sestavy displejů určené obchodním a konferenčním centrůmvčetně „Interactive White Board“ a 95 palcového LED LFD, největšího displeje na světě.

Samsung i nadále aktivně vyhledává nové trhy pro naše inovativní LFD B2B displeje, včetně hotelů a konferenčních a nákupních center,“ řekl Jeong-hwan Kim, senior viceprezident Divize Visual Display společnosti Samsung Electronics. „V příštím roce budeme pokračovat ve vývoji inovativních a diferencovaných LFD řešení, která splní odlišné požadavky různých segmentů trhu.“

Poptávka po displejích s pokročilými funkcemi a neotřelým designem
v hotelovém průmyslu má rostoucí tendenci, proto Samsung nabízí inovativní zobrazovací řešení jak pro lobby, tak pro hotelové pokoje. V duchu myšlenky „Znovuobjevení hotelového lobby“ Samsung předvádí unikátní „videostěnu” určenou pro hotelové haly, která nabídne jasný obraz a přesné, neustále aktualizované informace včetně počasí a kurzů měn.

Samsung rovněž představuje své TV řešení, které promění hotelové televizory ve zdroj zábavy a užitečných informací. Pomocí tohoto řešení lze snadno televizorům přidat obsah včetně filmů a her nebo informací
o místních turistických atrakcích.

Dále Samsung předvádí Smart View, inovativní funkci, která umožňuje hostům prohlížení obsahu z jejich smartphonů a tabletů přes TV obrazovku na pokoji. Díky této novince si mohou užít obsah ze svých mobilních zařízení včetně filmů a televizních pořadů na větší obrazovce hotelového televizoru.

Pro hotelová konferenční prostředí je určena další novinka – Interactive White Board (IWB) řešení, které kombinuje dotykové ovládání a multi screen technologii. Samsung IWB je elektronická informační tabule kombinující hardware a software, což umožňuje vytváření velkých obrazovek, které mohou být ovládány
z jednoho počítače
. Dotykové funkce umožňují pohodlné využití tabule pro vzdělávací a firemní účely. U IWB, ale i u všech LFD obrazovek, uživatelé rovněž ocení možnost snadno provádět úpravy přímo na obrazovce a pro úplnou spokojenost poslouží funkce ukazovátka, která nahradí tradiční doposud používaná laserová ukazovátka.

Kromě toho Samsung představí největší displej na světě: 95 palcový LED LFD (Model: ME95C), který je nyní již v sériové výrobě. Jeho 2,1 metru velký displej zobrazí jasně a kvalitně nové produkty a jejich funkce. Společnost předvede jedinečné atributy svých velkoformátových displejů tím, že bude přenášet záznam ze zasedání v Businness centru právě na modelu Samsung ME95C.

Dnes nejčtenější

.