Zavřít reklamu

Samsung ve spolupráci se zahraniční hotelovou platformou ALICE vyvinul efektivní řešení pro správu hotelu prostřednictvím Gear S3. Inteligentní hodinky jihokorejského giganta zlepšují v hotelích komunikaci mezi hosty a zaměstnanci, a tím pádem jsou pracovníci schopni rychle a efektivně uspokojit požadavky návštěvníků.

Jakmile host zadá nějaký požadavek, zaměstnancům v příslušném oddělení zavibrují jejich chytré hodinky. Následně jeden ze zaměstnanců přijme úkol jednoduchým klepnutím na obrazovku hodinek, a tím jeho spolupracovníci dostanou upozornění, že se o daný úkol postará někdo jiný. Zároveň jsou o všem informovaní i samotní vedoucí. Systém umožňuje manažerům sledovat úkoly v reálném čase, a tak mají přehled nad tím, zda jsou požadavky hostů uspokojeny rychle a dobře. V odvětví služeb je včasné vyřešení požadavku velice důležité, protože čím dříve je uspokojena potřeba zákazníka, tím lépe vás potom zákazník vnímá. Stejně tak to funguje i v hotelích.

Digitální management pomocí Gear S3 by měl vyzkoušet jako první hotel Viceroy L’Ermitage v Beverly Hills. Řešení spatří světlo světa na konferenci HITEC 2018, která se bude konat tento týden v texaském Houstonu.

gear s3 fb

Související články

Dnes nejčtenější

.