Zavřít reklamu

Nový Samsung Galaxy Note9 sice mnoho inovací oproti svému staršímu bratříčkovi Galaxy Note8 nepřinesl, i tak je ale označován za skutečně povedený phablet, který se rozhodně vyplatí koupit. To potvrzuje i organizace Consumer Reports, která se právě zkoumáním nových produktů zabývá a následně zákazníkům produkty buď doporučí, nebo je naopak od nákupu odradí argumenty, proč by jim nemusel vyhovovat. Galaxy Note9 ale naštěstí patří do první skupiny – tedy do doporučení. 

Odborníci z Consumer Reports podrobili Galaxy Note9 sérii testů, ze kterých odešel ve všech případech se vstyčenou hlavou Impozantní byla především velmi dlouhá výdrž baterie, skvělá odolnost, velmi kvalitní fotoaparáty zachycující fenomenální fotografie a S Pen, který označili v Consumer Reports za velmi inovativní funkci. 

Při testu baterie vydržel telefon impozantních 29 hodin v provozu, přičemž byl testován robotickým prstem, který simuloval využití v reálném světě. Robot tak na něm procházet web, zachycoval snímky, používal GPS či telefonoval. Test odolnosti zahrnoval 100 pádů ze 2,5 stop, což je zhruba 76 centimetrů. I v něm obstál Note9 na výbornou, když se jeho displej ani záda za celou dobu testu nepoškodily. Krásný OLED displej a perfektní fotoaparáty už jsou pak jen pomyslnou třešničkou na dortu. Nicméně i tento obr si vysloužil lehkou kritiku a to především za svou cenu, váhu a právě velikost, která může být limitující. Jinak se ale podle Consumer Reports jedná o perfektní telefon bez kompromisů. 

Galaxy Note9 SPen FB
Galaxy Note9 SPen FB

Dnes nejčtenější

.