Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Mega 2Spoločnosť Samsung, podobne ako mnohé ďalšie spoločnosti, musí svoje zariadenia nechať certifikovať skôr, než ich začne predávať. Teraz získala spoločnosť certifikáciu na skutočne veľké zariadenie s označením SM-T2558 pre Čínsky trh. Vzhľadom k tomu, že telefón vyzerá doslova ako zväčšený Galaxy S5, myslíme si, že sa jedná o prvú fotografiu nového Samsung Galaxy Mega 2. generácie.

Samotný prístroj ponúka 7-palcový displej s rozlíšením 1280 × 720 bodov, štvorjadrový procesor s frekvenciou 1.2 GHz, 1.5 GB RAM, 8 GB vstavanú pamäť a 8-megapixelový zadný fotoaparát. Na prednej strane zariadenia sa nachádza fotoaparát s rozlíšením 2 megapixely. Maxi-telefón alebo tablet s možnosťou telefonovania je väčší, než minuloročná generácia Galaxy Mega, ktorá ponúkala 6.3″ displej. Novšie úniky tiež potvrdili, že Samsung pracuje na novej generácii Galaxy Mega, ktorá už bude spadať do rodiny Galaxy S5.

Samotné zariadenie bolo zatiaľ schválené iba organizáciou TENAA, ktorá má na starosti certifikovanie mobilných zariadení v Číne. Práve dokumenty TENAA v minulosti vraveli o tom, že Samsung pripravuje Galaxy Beam 2 a niekoľko ďalších zaujímavých produktov. Nie je známe, kedy Samsung uvedie tieto zariadenia na trh, ale pretože je Galaxy S5 prioritou, potom by sme mali očakávať nový Galaxy Mega v priebehu najbližších dvoch mesiacov. Čo je však zvláštnosťou je, že prístroj ponúka Android 4.3 Jelly Bean. To však môže len potvrdzovať, že sa jedná o prototyp.

Samsung Galaxy Mega 2

Samsung Galaxy Mega 2Samsung Galaxy Mega 2

Samsung Galaxy Mega 2Samsung Galaxy Mega 2

*Zdroj: mobilegeeks.nl

Související články

Dnes nejčtenější

.