Zavřít reklamu

Galaxy S6Samsung včera na jeho UNPACKED eventu, jež se konal těsně před zahájením výstavy MWC 2015, představil jeho novou vlajkovou loď, a to Galaxy S6. Na konferenci pak zástupci společnosti uvedli, že jejich nový skvost se může pyšnit doslova nadupanou výbavou, a to konkrétně 14nm procesorem Exynos 7420 a 3 GB operační paměti DDR4, která, jak se podle výsledků benchmarku provedeného zahraničním portálem PhoneArena zdá, drtí veškerou konkurenci.

Benchmark byl proveden pomocí známé aplikace AnTuTu benchmark a Samsung Galaxy S6, přesněji jeho edge verze, v něm nasbíral celkem 69 019 bodů. Tím překonal i favorizovaný OnePlus One a dokonce i Meizu MX4. Exynos 7420 se přitom ukázal v tom absolutně nejlepším světle, se svými výsledky v GeekBench testech jednoho i více jader totiž překonal i 20nm Qualcomm Snapdragon 810, jež se původně měl objevit i v evropské verzi samotného zařízení, po určitých komplikacích se ale Samsung rozhodl použít svůj vlastní Exynos pro všechny varianty.

Samotný benchmark si můžete prohlédnout na obrázcích hned pod textem, no jak upozorňuje portál PhoneArena, zařízení se může do svého vydání 10. dubna/apríla ještě v některých aspektech změnit. Ve finále se tedy nevylučuje, že už na jaře se v naší recenzi při benchmarku rozsvítí skóre nad krásných 70 000, už teď je ale jasné, že Galaxy S6 je stejně jako Galaxy S6 edge aktuálně vůbec nejvýkonnějším smartphonem na světě.

Galaxy S6 benchmark

Galaxy S6 benchmark

*Zdroj: PhoneArena

Související články

Dnes nejčtenější

.