Zavřít reklamu

Předobjednávky nového Galaxy S8 a Galaxy S8+ odstartovaly už 30. března a oficiální prodej začne ve Spojených státech 21. dubna. U nás se nová vlajková loď začne prodávat až 28. dubna, ale pokud si telefon předobjednáte například zde do 19.4, obdržíte jej o 8 dní dříve, tedy 20. dubna, což je jistě lákavá nabídka. Nicméně, pokud jste si telefon předobjednali přímo z oficiálních stránek Samsungu, možná se dočkáte malého dárku. Tedy za předpokladu, že u nás bude Samsung štědrý podobně jako v USA.

Tamní zákazníci, kteří si nejnovější telefon od jihokorejského giganta předobjednali přímo ze stránek shop.samsung.com, obdrželi nyní malý reproduktor, sloužící zároveň i jako dock. Zařízení disponuje jen jedním USB-C konektorem a jedním portem pro nabíjení, jinak na něm nenaleznete žádná další tlačítka pro regulaci hlasitosti nebo ovládání přehrávaných skladeb. Reproduktor zákazníkům dorazil v malé krabičce, prostřednictvím které ještě Samsungu děkuje za předobjednávku jednoho ze svých telefonů.

Je otázkou, zda-li se stejného dárku dočkají i zákazníci v České republice. Zeptali jsme se českého zastoupení Samsungu a o situaci vás budeme informovat.

Samsung-Galaxy-S8-Freebie-FB
Zdroj: Redakce Android Magazine

zdroj

Související články

Dnes nejčtenější