Zavřít reklamu

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že začal Samsung konečně uvolňovat dlouho očekávanou aktualizaci Android 8.0 Oreo na své vlajkové lodě Galaxy S8 a S8+. Netrvalo však dlouho a mnozí majitelé těchto telefonů si začali stěžovat, že se jim smartphony po aktualizaci na tento systém samovolně restartují. Jihokorejský gigant tak musel celý proces zastavit a chybu opravit. Jak se však zdá, problém se již podařil vyřešit.

Podle čerstvých informací začal Samsung opravenou verzi, která je označena jako G950FXXU1CRB7 a G955XXU1CRB7 šířit zatím jen v Německu. Dá se však předpokládat, že k němu přibudou brzy i další země, jelikož bude chtít Samsung smazat manko, které nyní opravou aktualizace nabral. Nová verze aktualizace by měla mít podle serveru Sammobile o zhruba 530 MB více než verze předchozí.

Těžko v tuto chvíli říci, jak bude šíření aktualizace pokračovat na další telefony a kdy se jí dočkáme u nás v Česku a na Slovensku. Jelikož se však blíží představení nové vlajkové lodi Galaxy S9, dá se očekávat, že se pár doplňujících informací dozvíme právě na této akci. Právě Galaxy S9 se totiž s Oreem samozřejmě představí. Zatím nám však nezbývá nic jiného, než zůstat trpěliví.

Samsung Galaxy-s8-Android 8 oreo FB
Zdroj: Redakce Android Magazine

Související články

Dnes nejčtenější