Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jeden z největších čínských e-shopů Gearbest slaví už 4. narozeniny a při té příležitosti maximálně zlevňuje nejrůznější produkty. Dnes se dostal na řadu Xiaomi Mi TV Box, tedy užitečná krabička, díky které můžete svůj obyčejný televizor snadno a levně proměnit v chytrý, zahrát si na něm hry, používat aplikace, sledovat nejrůznější filmy či seriály a mnohé další.

Xiaomi Mi TV Box běží na operačním systému Android TV 6.0 a mimo jiné podporuje platformu Google Cast. Velkou výhodou boxu je také podpora 4K rozlišení a HDR pro maximální vizuální zážitek a stejně tak i zvuku Dolby a DTS. Boxu nechybí ani Wi-Fi  standardu 802.11 a/b/g/n/ac, podpora Bluetooth či hlasové ovládání. Port HDMI 2.0 zajistí rychlejší přenos obsahu do vaší televize a díky USB 2.0 můžete k boxu snadno připojit externí úložiště a přehrávat si z něj filmy, hudbu či prohlížet fotografie.

Uvnitř Xiaomi Mi TV Box tiká čtyřjádrový procesor Cortex A53 s taktem jádra 2,0 GHz a grafickým jádrem Mali-450. RAM čitá velikost 2 GB a pro data je připraveno úložiště o kapacitě 8 GB. V balení kromě boxu najdete také zdroj pro jeho napájení a dálkový ovladač. Uživatelské rozhraní je v angličtině.

Tip: Pokud jako volbu přepravy zvolíte „Priority Line“, tak nebudete muset platit daň ani clo. Jestliže zvolíte volbu „Registered Air Mail“, kdy je přeprava zcela zdarma, pak daň i clo pravděpodobně budete muset uhradit, ale po následném kontaktování Gearbestu skrze zákaznickou podporu a doložení dokladu o zaplacení, vám budou poplatky vráceny.

Xiaomi Mi TV Box 1
Zdroj: Redakce Android Magazine

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější