Zavřít reklamu

Tak jako tomu bylo v posledních letech, i letos se Samsung rozhodl vytvořit odolný Galaxy S9 Active, kterým cílí především na všechny, kteří očekávají od telefonu krom prémiových funkcí i vysokou míru ochrany. Doposud jsme však o řadě “Active”, jak tyto modely Samsung nazývá, neměli žádné informace. To se ale čerstvým únikem změnilo a my tak máme možnost nahlédnout tomuto odolnému telefonu pěkně pod pokličku.

Galaxy S9 Active bude pravděpodobně hodně podobný loňskému modelu:

Baterie vás potěší

Zřejmě největším lákadlem chystaného modelu bude jeho obří kapacita baterie. Ta by totiž měla podle všeho dosahovat úctyhodných 4000 mAh, což je jen pro představu o celých 1000 mAh více, než čím se chlubí klasický Galaxy S9. Díky takto velké baterii by tak měl telefon vydržet v provozu opravdu dlouho, což jistě všichni vyznavači této modelové řady ocení.

Krom skvělé baterie se bude nový Galaxy S9 Active pyšnit i 5,8” nezakřiveným displejem s rozlišením 2960 x 1440, čipsetem Snapdragon 845 od Qualcommu a 4GB RAM paměti. K dispozici též bude 64 GB interní paměti, která půjde s největší pravděpodobností rozšířit o klasické microSD karty.

Pokud jste si však začali na aktivního krasavce brousit zuby, budete si muset ještě nějaký ten pátek počkat. Samsung totiž uvolňuje tuto řadu zpravidla až v letních měsících a navíc ještě jen ve vybraných státech. Je tedy docela možné, že pokud si budete chtít telefonem udělat radost, budete si pro něj muset zajet či zaletět do zahraničí. 

Galaxy S9 Active FB

Dnes nejčtenější

.