Zavřít reklamu

Samsung pro všechny své uživatele spustil v České republice novou platformu Samsung Community. V jednoduchosti se jedná o oficiální fórum, jehož cílem je spojit majitele zařízení od Samsungu, kteří se zároveň mohou s ostatními podělit o své zkušenosti. Zároveň zde uživatelé mohou získat odpovědi na případné otázky, které už v minulosti řešili jiní majitelé.

Hlavní předností platformy by měla být především rychlost, s jakou se uživatelé dostanou k požadovaným informacím. K dispozici jsou rady týkající se nejen mobilních, ale i audio-vizuálních zařízení, domácích spotřebičů a IT produktů. V současné době je fórum rozdělené na 5 hlavních sekcí – Galaxy S9 | S9+, Smartphony, tablety, hodinky & příslušenství, TV, Audio & Video, Domácí spotřebiče a nakonec Paměťové karty, SSD disky & Ostatní. V sekcích pak naleznete jednotlivá témata, ve kterých se řeší konkrétní problémy.

Do budoucna Samsung plánuje platformu dále rozvíjet a obohatit ji o další aktivity pro registrované členy – například o soutěže o nové produkty, sdílení videí nebo možnost psát si vlastní blog.

Samsung Community FB

Dnes nejčtenější

.