Zavřít reklamu

Podle dosavadních informací by měl světlo světa v letošním roce spatřit nástupce chytrých hodinek Gear S3. Samsung totiž začal ve Spojených státech vyvíjet inteligentní hodinky pod označením SM-R800, přičemž jednat by se mělo ve skutečnosti o Gear S4.

Sice se už v loňském roce předpokládalo, že jihokorejský gigant přinese nástupce Gear S3, nicméně místo toho představit Gear Sport, které však nelze považovat za nástupce, ale spíše za model něco mezi Gear S3 Classic a Gear S3 Frontier. Jediným vylepšením hodinek totiž je, že jsou více zaměřené na sport, jak už jejich samotný název napovídá.

V únoru jsme vás informovali o tom, že hodinky Gear S4 by mohly být schopné měřit krevní tlak. Interně zaměstnanci Samsungu nazývají produkt jako Galileo. Vypluly na povrch informace, že by zařízení mělo dostat lepší hardware a lepší funkce pro zdraví a fitness. Dokonce se očekává, že nabídne i sledování hlubokého spánku.

Ve Spojených státech Samsung momentálně vyvíjí LTE varianty Gear S4, které budou prodávat tamní operátoři Verizon, AT&T a T-Mobile. Zdá se také, že hodinky budou ve dvou velikostech a několika různých verzích. V následujících týdnech se o nich zřejmě dozvíme více a budeme vás ihned informovat.

gear-S3_FB

Související články

Dnes nejčtenější

.