Zavřít reklamu

Není tomu tak dlouho, co se ve světě objevily první informace o tom, že se Samsung chystá přejmenovat svou prémiovou řadu smartphonů Galaxy S. Příští rok bychom se totiž měli dočkat v pořadí již desáté generace tohoto smartphonu, která by měla přinést celou řadu inovací a aby je Samsung ještě více zvýraznil, mohl by vsadit na zcela nové označení, které bude ve světě neokoukané. Vypadá to však, že prémiová řada smartphonů jihokorejského giganta není to jediné, co se dočká přejmenování.

Samsung si registroval nové ochranné známky pro názvy Samsung Galaxy Watch a Galaxy Fit. Už ze samotného názvu je tak víceméně jasné, že se jedná o označení pro hodinky a chytré náramky. Ty však jihokorejský gigant v současné době označuje jako Gear, respektive Gear a přesné označení modelu (například Gear S3 classic). Tomu by ale mohl být konec. 

Novým označením by se Samsungu podařilo parádně rozlišit své hodinky na ty pro běžné nošení a ty zaměřené především na sport, což by mohlo jeho zákazníkům pomoci při případných nákupech. Je totiž pravda, že orientace v řadě Gear není zrovna jednoduchá a pokud vám někdo řekne Gear S3, jen těžko si vybavíte přesný model (pokud se tedy o smartwatch nezajímáte a jste spíše laici). Kdyby se však hodinky jmenovaly Galaxy Fit, každému by bylo ihned jasné, že se jedná o model určený převážně pro sportovce.

Uvidíme, jakých hodinek se tedy letos dočkáme. Je ale vcelku pravděpodobné, že Gear S4, o jejichž příchodu se již nějakou dobu spekuluje, Samsung představí právě jako Galaxy Watch. Nechme se však překvapit.

samsung-gear-s4-fb

Zdroj: sammobile

Související články

Dnes nejčtenější

.