Zavřít reklamu

Je to skoro až k smíchu. Před pár dny prohrál Samsung dlouholetou soudní bitvu s Applem, protože před několika lety porušil jeho designové patenty a použil je ve svých produktech, za což samozřejmě nyní dostal tučnou pokutu. Jeden by si tak myslel, že se bude nyní vyhýbat byť jen lehkému napodobení konkurenta jako čert kříži. Opak je ale pravdou. Samsung Galaxy A9 Star totiž vypadá minimálně zezadu jako vloni představený iPhone X, což potvrzují i nové fotografie.

Nové fotografie pochází z Taiwanu, přesněji z tamního úřadu NCC a jsou poměrně detailní. Můžeme si na nich totiž prohlédnout telefon v celé jeho kráse, což můžete nyní udělat i vy v galerii pod tímto odstavcem.

Jak můžete sami vidět, záda telefonu se od iPhonu X příliš neliší. Ani předek si však s Applem úplně nezadá. Telefon je totiž prý osazen 6,28” Super AMOLED displejem přes celou přední stranu. Krom parádního displeje a duálního fotoaparátu může zaujmout i USB-C port na spodní straně telefonu, skrze který budete moci nabíjet telefon pomocí rychlonabíječky přiložené v krabičce. Kritiky bezdrátových sluchátek pak potěší skutečnost, že u telefonu naleznou i klasický 3,5 mm jack konektor pro sluchátka. Bok telefonu zdobí krom zamykacího tlačítka a tlačítek pro regulaci hlasitosti i tlačítko pro spuštění Bixby. Telefon by měl disponovat i 4 GB RAM paměti a baterií se slušnou kapacitou 3700 mAh. 

Samsung-Galaxy-A9-Star-fb

Dnes nejčtenější

.