Zavřít reklamu

Již zanedlouho se dočkáme oficiálního příchodu smartphonů produktové řady Galaxy S20. Od jejich slavnostního představení na sanfranciském Unpacked nás v tuto chvíli již dělí méně než týden. Spolu s tím, jak se datum Unpacked blíží, nabírají na intenzitě zprávy, na jejichž základě si o připravovaných novinkách můžeme udělat poměrně věrný obrázek. Nejnovějším přírůstkem do rodiny zpráv tohoto typu je série fotografií, na kterých můžeme vidět detaily chystané trojice nových smartphonů od Samsungu.

Na akci Unpacked se 11. února spolu s dalšími novinkami představí také Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus a Galaxy S20 Ultra. Na internetu se již v minulosti objevily nejrůznější úniky, týkající se těchto modelů, stejně jako rendery a více či méně kvalitní fotografie. Nyní byly na webu zveřejněny také první „reálnější“ fotografie, tedy záběry připravovaných modelů pořízené přímo rukou uživatele. Jeden ze snímků pochází z Twitteru známého leakera s přezdívkou IceUniverse, a vidět na něm můžeme detail fotoaparátu Samsungu Galaxy S20 Ultra. Další fotografie zadní části připravovaných modelů zveřejnil na svém Twitteru Jon Prosser.

Pod zadním fotoaparátem Samsungu Galaxy S20 Ultra můžeme na snímcích vidět nápis „100x Space Zoom“. U modelu S20 Plus má zadní fotoaparát užší obdélníkový tvar, nenajdeme zde ale žádné nápisy, které by napovídaly cokoliv o funkcích fotoaparátu. Po straně smartphonu na snímku od IceUniverse je jasně viditelné postranní tlačítko pro vypínání, stejně jako postranní tlačítka pro ovládání hlasitosti po pravé straně. Co se fotoaparátů týče, měl by Galaxy S20 Ultra nabídnout ultra širokoúhlý fotoaparátu, stonásobný optický zoom nebo třeba ToF senzor.

Samsung-Galaxy-Logo

Dnes nejčtenější

.