Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V posledních letech si řidiči do svých vozů stále častěji pořizují kamery, které nahrávají jejich jízdu. Nahrávka totiž může posloužit jako důkazní materiál v případě nehody nebo přestupku. Jednu mini kamerku do auta, kterou zároveň můžete využít i jako akční kameru, si dnes představíme. Nejzajímavější na ní je její cena, jelikož kamera vychází nyní jen na 217 korun. Akce startuje v 11:00 našeho času a je omezena jen na 5 kusů.

Kamera Quelima SQ13 slouží nejenom jako záznamové zařízení pro váš vůz, ale můžete ji použít také jako akční minikameru. Díky Full HD rozlišení 1080 pixelů vám neunikne ani ten nejmenší detail, s pomocí příslušné aplikace můžete kameru Quelima SQ13 proměnit i v chytrý fotoaparát.

Kamera disponuje nočním viděním s osmi infračervenými světly, úhlem snímání 155° a WiFi konektivitou. Lithium-polymerová baterie s kapacitou 300 mAh zajistí až 90 minut nepřetržitého provozu, kameru můžete dobít přes USB port ve vašem počítači. Kamera nabízí funkci samospouště, nahrávání ve smyčce a dalších režimů snímání, samozřejmostí je podpora paměťových TF karet. Díky vestavěnému mikrofonu zachytí kamera Quelima SQ13 i zvuk. Kamera váží pouhých 0,024 kg.

  • Kameru Quelima SQ13 koupíte přímo zde
    (Každý den až do 3. června startuje v 11:00 akce, kdy 5 nejrychlejších může kamerku zakoupit jen za $9,99 (cca 217 Kč). Po vyčerpání se cena vrátí na $19,99)

Poštovné do České republiky vychází na 21 Kč. Daň ani clo neplatíte.

camera
camera

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.