Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s internetovým obchodem Gearbest pro vás pravidelně připravujeme nejrůznější akce, a to jak na mobilní telefony, tak i na nejrůznější příslušenství a vychytávky. Dnes si představíme tablet Onda V10 Pro, jehož hlavní přednosti spočívají ve výbavě a hlavně v ceně.

Onda V10 Pro je tablet vybavený IPS displejem o uhlopříčce 10,1 palce s rozlišením 2560 x 1600 pixelů, pod kterým se neachází fyzické tlačítko s integrovanou čtečkou otisků prstů. Mozek zařízení tvoří čtyřjádrový procesor MTK8173 s taktem 2,0 GHz (2 jádra Cortex-A53 + 2 jádra Cortex-A72), kterému sekundují 4 GB RAM. O zpracování obrazu videí a grafiky her se pak stará grafický procesor PowerVR GX6250. Pro fotografie, videa a další data je pak připraveno 32GB úložiště, které lze rozšířit pomocí paměťové karty o dalších 128 GB.

Tablet je určený především na hraní her, sledování filmů, seriálů a procházení internetu, a tudíž je vybaven Dual Band Wi-Fi (2,4GHz / 5,0GHz) s podporou sítí 802.11 a/b/g/n/ac. Připraveny jsou i dva fotoaparáty – přední s rozlišením 2 MPx pro videohovory a zadní 8-megapixelový pro pořizování kvalitnějších fotografií.

Ve výbavě je Micro USB a Micro HDMI porty, 3,5mm jack pro sluchátka a DC Jack. Baterie pak čítá kapacitu 6600mAh. Tablet je poháněn systémem Android 6.0 s podporou několika jazyků a stejně tak i základních formátů pro zvuk a video.

Pokud necháte zvolený český sklad (G-W-5), pak nebudete muset platit daň ani clo. Poštovné skrze PPL je zdarma a zboží budete mít doma do 1-2 pracovních dnů.

Onda V10 Pro FB

Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.