Zavřít reklamu

O nové generaci hodinek Samsung Gear se v posledních měsících spekulovalo poměrně intenzivně. Přispěla k tomu i nedávná zpráva, podle které hodlá jihokorejský gigant své smartwatch přejmenovat na Galaxy Watch a Galaxy Sport, čímž by skvěle rozlišil jejich hlavní určení a zároveň by je lépe sjednotil s ostatními svými produkty. Včera jsme vás pak informovali o tom, že nové Gear S4 (pokud se tedy nebudou jmenovat novým názvem) by měly dorazit již v srpnu společně s očekávaným phabletem Note9. A i dnešek přinese o těchto hodinkách další zajímavé informace. 

Na čínském webu Weibo, který se dá označit za nepřebernou studnici všelijakých úniků informací o chystaných produktech, se objevila velmi zajímavá zpráva od uživatele Ice Universe, který se v minulosti svými informacemi několikrát trefil přímo do černého. Podle jeho zprávy by měly mít Gear S4 o poznání větší baterii než jejich předchůdce Gear S3. Zatímco S3 disponovaly baterií s kapacitou 380 mAh, nové Gear S4 si polepší na úctyhodných 470 mAh. Jejich výdrž by se tak mohla teoreticky zlepšit až o 25 %. Samozřejmě však záleží na tom, jaké technologie v nich Samsung využije. Pokud by je totiž napěchoval novinkami, které by jejich baterii logicky zatěžovaly, výdrž by mohla být stejná jako nyní. 

Uvidíme, zda se tedy Samsungu skutečně podařilo do svých hodinek takto velkou baterii vložit. Pokud se však zpráva zakládá na pravdě, spousta uživatelů těchto hodinek by byla radostí bez sebe. Nechme se ale překvapit. Od představení nás totiž dělí stále několik měsíců. 

gear-s4-01

Související články

Dnes nejčtenější

.