Zavřít reklamu

V rámci akce Samsung Fashion Day je možné dnes 20. června 2018 získat vlajkové telefony Samsung Galaxy S9 a S9+, všechny televize a soundbary s 20% okamžitou slevou. Nabídku lze navíc zkombinovat i s aktuálně probíhající akcí šrotovného, kdy stačí přinést svůj starý telefon k výkupu a Samsung vám při koupi Galaxy S9 nebo S9+ přidá k výkupní ceně bonus 2 500 Kč. Více o akci dozvíte zde.

Jedinou podmínkou pro získání 20% slevy je, že nákupu musíte uskutečnit dnes ve značkové prodejně Samsungu v obchodním centru Palladium, Praha. Po zkombinování obou výše zmíněných akcí však Galaxy S9 vychází jen na 15 099 Kč a Galaxy S9+ jen na 17 092 Kč.

Samsung si ve své značkové prodejně v Palladiu na dnešek pro zákazníky i kolemjdoucí přichystal překvapení v podobě autogramiády světově proslulého fotografa Roberta Vana a to od 17.00 do 19.00 hod. Vano se Samsungem spolupracuje na řadě projektů, které se týkají fotografování mobilním telefonem. Samsung například sponzoroval dokument o Vanovi s názvem Příběh člověka, Vano ve spolupráci s časopisem ELLE nafotil na Galaxy S9+ sérii fotografií osobností české módy a bude také hlavní hvězdou prvního dámského setkání Samsung Fashion Night dne 21. června.

Samsung Galaxy S9 FB

Dnes nejčtenější

.