Zavřít reklamu

O chystaném smartphonu Galaxy J8, kterým Samsung ukazuje, že stále myslí i na méně náročné uživatele, jsme vás na našem webu informovali již několikrát. Doposud jsme však příliš nevěděli, kdy jej jihokorejský gigant dodá na pulty obchodů. To se ale konečně mění.

O modelu J8 jsme se poprvé dozvěděli zhruba před měsícem při představení modelů Galaxy J6, A6 a A6+. Právě na této události Samsung prozradil, že pracuje na modelu J8, avšak datum zahájení prodejů zůstalo utajeno. Tedy až do včerejška. Poté, co se na internetu objevil oficiální firmware tohoto modelu, totiž vydal Samsung prohlášení, ve kterém potvrdil, že na indický trh dorazí Galaxy J8 už 28. června. V tuto chvíli však není úplně jasné, na jaké trhy telefon zamíří. Hovoří se například o již zmíněné Indii, Spojených arabských emirátech, Nepálu či Rusku. JE ale samozřejmě možné, že telefon dorazí na daleko více trhů. 

A čím že by se měl nový J8 pochlubit? Například osmijádrovým procesorem Snapdragon 450, 4 GB RAM paměti, 64 GB interní paměti, 3500 mAh baterií či duálním fotoaparátem na zádech. V telefonu pak běží nejnovější Android 8.0 Oreo.

Cena tohoto modelu v zahraniční by se měla pohybovat okolo 280 dolarů, tedy zhruba 5800 korun. Za tuto cenu se tak jedná o poměrně zajímavý telefon, který by mohl skutečně zaujmout. 

galaxy-j8-live-image-fb

Dnes nejčtenější

.