Zavřít reklamu

Samsung na svých webových stránkách omylem zveřejnil tolik očekávané chytré hodinky Galaxy Watch, a tím pádem odhalil model, který jsme doposud znali pod modelovým číslem SM-R810.

Samsung v letošním roce představí dvě varianty Galaxy Watch s modelovými čísly SM-R800 a SM-R810, přičemž obě verze už prošly certifikací FCC. Ovšem na webových stránkách jihokorejského giganta se objevily informace k druhému modelu a unikla i fotografie 42mm provedení. Galaxy Watch nabídnou dvě velikosti obrazovky. Podle všeho SM-R800 budou mít 1,3palcový displej (46 mm) a SM-R810 zase 1,2palcový displej (42 mm). Druhou velikost Samsung omylem potvrdil. Dále prozradil, že hodinky poběží na systému Tizen OS.

Informace o chytrých hodinkách se objevily na stránce, na které byli předtím uvedeni i předchůdci, jako jsou Gear S2, Gear S3 a Gear Sport. Samsung však změnil název zařízení a začal namísto Gear používat Galaxy Watch. Společnost stránku sice už odstranila, nicméně i tak si dokázali někteří uživatelé stáhnout přiložený obrázek, na němž jsou vidět Galaxy Watch v novém odstínu Rose Gold. Po designové stránce se hodinky jinak příliš nezměnily.

Samsung by měl Galaxy Watch představit 9. srpna po boku Galaxy Note9.

Podívejte se, jak budou Galaxy Watch vypadat:

Samsung Gear S3 FB

Dnes nejčtenější

.