Zavřít reklamu

Samsung před více než rokem představil hlasového digitálního asistenta Bixby, jenž rozumí třem způsobům komunikace, a to hlasem, textem a dotykem. Bohužel, prozatím podporuje pouze vybrané jazyky, a to konkrétně angličtinu, korejštinu a standardní čínštinu. U nás tak Bixby využívá jen málokdo. Samsung však uvádí, že podpora dalších jazyků se připravuje.

Podívejte se na zajímavý koncept, jak by mohly hodinky Gear S4 vypadat:

Bixby za dobu své existence prošel mnoha změnami a dočkal se různých vylepšení. Dostupný je na všech vlajkových lodích Galaxy od série Galaxy S8. Ovšem na povrch vypluly informace, že Bixby se dostane i do chytrých hodinek Gear S4. Před nedávnem jsme vám navíc přinesli zprávu o tom, že Samsung nepojmenuje hodinky jako Gears S4, ale zřejmě jako Galaxy Watch. Samsung si totiž zaregistroval značky Galaxy Watch a Galaxy Fit, kterými nahradí nejspíše řady Gear a Fit.

Vlajkové lodě Samsungu sice mají zvlášť tlačítko pro spuštění Bixby, ovšem hodinky zřejmě třetí tlačítko nedostanou. Vyvolat Bixby tak budete moci přes domovské tlačítko, nebo zavoláním fráze Hi Bixby.

Samsung po boku Galaxy Note9 odhalí druhou generaci Bixby 2.0 s kratší dobou odezvy. Druhou verzí chce Samsung rozšířit svůj vlastní ekosystém, jak uvedl CEO mobilní divize Samsungu DJ Koh.

gear s4 fb

Dnes nejčtenější

.