Zavřít reklamu

Samsung by měl v příštím roce představit hned tři modely Galaxy S10, a to konkrétně 5,8palcový s plochým Infinity displejem, a dále pak 6,2palcový a 6,44palcový se zakřiveným Infinity displejem. Očekává se také, že vlajková loď jihokorejského giganta nabídne čtečku otisků prstů integrovanou do displeje. Jak se však ukázalo, takovou čtečku by měly dostat pouze dva prémiové modely, ten třetí by měl mít čtečku otisků prstů umístěnou na boku.

Koncept Galaxy S10 s trojitým fotoaparátem:

Samsung se zbavil fyzického domovského tlačítka už u Galaxy S8, a tím pádem přemístil snímač otisků prstů na záda vedle fotoaparátu. Stejnou změnu udělal také u Galaxy Note8, Galaxy S9 a Galaxy S9+.

Čtečka otisků prstů v displeji má být novinka, kterou Samsung představí na Galaxy S10. Ovšem vypadá to, že technologii nenabídne nejlevnější varianta. Pokud jste si mysleli, že teda zachová čtečku na zádech, jste na omylu, Samsung plánuje přesunout ji na boční stranu zařízení. Samsung se tak zřejmě inspiroval u společnosti Sony, která dala u některých smartphonů snímač otisků prstů na uzamykací tlačítko.

Galaxy S10 by měl světlo světa spatřit v únoru na konferenci Mobile World Congress 2019, a tak si budeme muset ještě chvíli počkat na oficiální informace o nadcházejících vlajkových lodích.

Samsung Galaxy S9 back camera FB

Související články

Dnes nejčtenější

.